Zapraszamy na Targi BUDMA 2016

W dniach 2-5.02.2016 w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2016, w których wystawcą jest firma MARCOPOL. Stwarzają one możliwość wielu spotkań w gronie kontrahentów, klientów oraz specjalistów z branży.

Budma to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, największe centrum targowe w Polsce. Targi są okazją do zaprezentowania najnowszej oferty produktowej grona ponad 1000 wystawców ponad 50 tys. zwiedzających. To niepowtarzalna okazja aby: nie tylko nawiązać nowe kontakty handlowe, ale również móc wziąć udział w szeregu imprez towarzyszących, które tematyką nawiązują do szeroko pojętej branży budowlanej.

Miło nam poinformować, że MARCOPOL jako wiodący producent i dostawca elementów złącznych dla budownictwa dołączył do grona tegorocznych wystawców. Na dużym ponad 100 metrowym stoisku specjaliści firmy MARCOPOL zaprezentują bogate portfolio elementów złącznych i produktów chemii dla budownictwa. Wśród nowości zaprezentujemy między innymi naszą nową ofertę produktów dla branży okiennej, w szczególności producentów i montażystów stolarki otworowej. Zaprezentujemy również Państwu naszą szeroką ofertę łączników przeznaczonych do konstrukcji drewnianych. Spędzony wspólnie z nami czas umilą liczne pokazy – niespodzianki!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Targach Budma w dniach 2-5.02.2016: Pawilon 8A stoisko 14.

Udostępnij to!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *