XV Konwent Stolarki VIP za nami – automatyka przyszłością branży budowlanej

2 dni dyskusji, prezentacji eksperckich, wymiany wiedzy i doświadczeń — to w dużym skrócie opis XV Konwentu Stolarki VIP — wydarzenia któremu z satysfakcją patronowaliśmy! W spotkaniu, które odbyło się w dniach 7- 8 grudnia wzięło udział 120 uczestników związanych zawodowo z branżą, między innymi: producenci, dystrybutorzy, dilerzy okien, bram, drzwi, systemów, akcesoriów i dodatków.

Automatyka przyszłością branży budowlanej — pod tym hasłem przebiegł XV Konwent Stolarki, który miał miejsce w Niepołomicach. Po raz pierwszy eksperci poświęcili tyle czasu temu zagadnieniu, które obok ciepłego montażu może być uznane za największy i najbardziej przyszłościowy kierunek rozwoju budownictwa. Do najważniejszych poruszonych podczas wydarzenia tematów z pewnością można zaliczyć panele tematyczne poświęcone zmianom w prawie konsumenckim oraz prawie i praktyce znakowania wyrobów, blok montażowy, panele poświęcone nowym technologiom oraz procesom automatyzacji i optymalizacji.

dsc_0279 dsc_0292 dsc_0304 dsc_0320 dsc_0358 dsc_0405

 

Polecamy także

Już dzisiaj dołączamy się także do zaproszenia wszystkich osób związanych z branżą do udziału w kolejnym wartościowym wydarzeniu, które odbędzie się pod koniec lutego na zamku w Gniewie. Zapraszamy na Konferencję Branży Stolarki, a także rozstrzygnięcie Konkursu Kobiety Branży Stolarki 2017 i pokaz Innowacyjnych Rozwiązań Branży Stolarki 2017. Konferencja Branży Stolarki organizowana w ramach XVI Konwentu Stolarki VIP to z pewnością najważniejsze wydarzenie branży tej zimy.

Do zobaczenia w Gniewie!

Udostępnij to!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *