Wspieramy branżę stolarki!

W dniach 19-20.05. w Jachrance k. Warszawy odbył się VII Kongres Stolarki Polskiej. Na największym wydarzeniu dla branży stolarki okienno-drzwiowej w rekordowej liczbie pojawili się przedstawiciele producentów, dostawców i świata mediów, reprezentujących ten sektor przemysłu. Wśród nich była nasza firma, członek Związku Polskie Okna i Drzwi, a zarazem partner wspierający tegorocznego Kongresu.

MARCOPOL po raz kolejny zaangażował się w organizację najważniejszego wydarzenia branży okienno-drzwiowej. Związek POiD potwierdził status naszej firmy jako partnera branży nadanym certyfikatem firmy rekomendowanej. Doceniony został również fakt, że MARCOPOL jest partnerem ogólnopolskiej akcji ,,DOBRY MONTAŻ”, mającej na celu edukację i zbudowanie świadomości inwestorów oraz ekip montażowych w zakresie dobrego montażu wyrobów stolarki budowlanej. Nasze zaangażowanie w tą inicjatywę i promocję idei dobrego montażu zostało nagrodzone kolejnym pamiątkowym certyfikatem nadanym podczas Kongresu dla naszej firmy.

VII Kongres Stolarki Polskiej był wyjątkowy nie tylko ze względu na świętowany w ramach imprezy jubileusz Związku, lecz także z uwagi na znamienitych uczestników i stojący na wysokim poziomie program merytoryczny. Odbyła się m.in. konstruktywna debata na temat przyszłości tego sektora gospodarki w kontekście roku 2021. W całym wydarzeniu udział wzięło ponad 300 uczestników.

Udostępnij to!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *