Targi Interzum 2015

MARCOPOL w dniach 05-8.05. obecny był na Targach Interzum 2015 w Kolonii. To największa tego typu impreza na świecie dla dostawców akcesoriów i półfabrykatów dla przemysłu meblowego. Nasza firma tradycyjnie po raz kolejny uczestniczyła w tym wydarzeniu, które było świetną okazją do zaprezentowania swojej oferty oraz nawiązania nowych kontaktów handlowych.

W tegorocznej edycji zaprezentowało się 1561 firm z 57 krajów. Ich stoiska zostały odwiedzone przez ponad 57 tys. osób z całego świata.

MARCOPOL od czterech lat uczestniczy w Targach Interzum, gdzie z dumą prezentuje szeroką ofertę produktową wraz z wprowadzonymi nowościami.

,,Interzum to zawsze doskonała okazja do spotkań z naszymi partnerami handlowymi z wielu krajów oraz szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, zarówno tych z rynków zachodnich, jak i wschodnich” – twierdzi Dyrektor ds. rozwoju rynków zagranicznych Anastazja Janus

ak jak podczas wcześniejszych edycji, stoisko firmy usytuowane było w strategicznym miejscu hali nr 7, dzięki czemu przyciągnęło zainteresowanie wielu odwiedzających.

MARCOPOL zaprezentował na targach gamę nowości i najlepszych rozwiązań ze swojej oferty. Dzięki temu firma nawiązała wiele ciekawych i rokujących kontaktów handlowych z takich krajów jak: Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Słowacja i Czechy. Wśród nich lwią część stanowią producenci mebli, dla których na co dzień firma MARCOPOL dostarcza specjalistyczne elementy złączne i akcesoria.

Jak podsumowuje Anastazja Janus duże zainteresowanie wzbudziły zaprezentowane przez naszą firmę wyroby specjalne, ale także sztandarowe wyroby jak konfirmat, wkręty typu Unix, czy wkręty do tworzyw sztucznych.

MARCOPOL nieustannie buduje swoją pozycję na rynku polskim jak i zagranicznym, stąd nie mogło zabraknąć naszej firmy w tak prestiżowym wydarzeniu jakim są niemieckie targi dla branży meblowej.

Udostępnij to!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *