Szkolenia montażowe w MARCOPOL-u

Nasi handlowcy mają za sobą szereg szkoleń montażowych przeprowadzonych przez firmę SFS-Intec oraz ISO-Chemie GmbH. Celem spotkań w Warszawie, Krakowie oraz Gdańsku była edukacja dotycząca tzw. ciepłego montażu przy wykorzystaniu najwyższej jakości produktów. Ma to związek z przygotowaniem i wdrożeniem przez MARCOPOL kompleksowej oferty, dla producentów oraz montażystów stolarki okienno-drzwiowej.

Chęć zmniejszenia kosztów zużycia energii jest w ostatnich latach jednym z podstawowych powodów wymiany stolarki okiennej. Aby uzyskać najlepsze efekty oprócz nowoczesnego produktu, czyli okna, potrzebny jest też jego odpowiedni montaż. Tutaj również dokonał się olbrzymi postęp, czego świadkami byli nasi przedstawiciele handlowi podczas odbytych szkoleń.

Zamiast tradycyjnego montażu coraz częściej preferowany jest tzw. ciepły montaż, gwarantujący dodatkową oszczędność energii. Niezwykle ważne jest, aby już na etapie sprzedaży okien dealer mógł zaproponować swoim klientom najlepsze, kompleksowe rozwiązanie.

Szkolenia przeprowadzone przez przedstawicieli ISO-Chemie GmbH oraz SFS-Intec pokazały różnice między tradycyjnym, a nowoczesnym montażem. Nasi przedstawiciele handlowi zapoznali się z aktualnymi zaleceniami oraz trendami odnośnie montażu stolarki otworowej. W trakcie szkolenia uczestnicy otrzymali wiele praktycznych rad i wskazówek, niezbędnych do przekonania klienta o zaletach zastosowania ciepłego montażu przy wykorzystaniu produktów obu firm, które niebawem znajdą się w ofercie naszej firmy.

Oferta MARCOPOL-u, będzie skierowana do profesjonalnych grup montażowych i tworzona jest razem z uznanymi światowymi markami jakimi są firmy ISO-Chemie oraz SFS-Intec.

Firma SFS intec, znana jest głównie z systemu JB-D, doskonałego rozwiązania pozwalającego montować okna w warstwie ocieplenia. JB-D powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie firm montażowych na system, który pozwoli montować okna poza licem muru bez względu na materiał budulcowy, grubość ścian czy wagę okien. Co więcej, JB-D gwarantuje zgodność z wytycznymi RAL – cecha szczególnie istotna dla zwiększającej się liczby firm, które podpisują kontrakty ze zleceniodawcami z Niemiec.

– Szkolenia z praktycznym pokazem montażu okien wraz z uszczelnieniem i zaizolowaniem styku okna z murem stanowiły dla SFS-Intec ukoronowanie lipcowego cyklu prezentacji w biurach handlowych na temat systemów mechanicznego montażu okien. W czasie szkoleń chcieliśmy pokazać jak należy montować okna w strefie izolacji termicznej w budynkach energooszczędnych i pasywnych – z wykorzystaniem Systemu JB-D® oraz w nowoczesny sposób dla najpopularniejszego położenia okna na krawędzi muru – przy użyciu Systemu JB-D®/L. W ten sposób każdy uczestnik szkolenia zobaczył na czym polega przygotowanie okna do osadzenia oraz jak przebiegają kolejne czynności związane z montażem okna w każdym z oferowanych systemów. Tego typu prezentacja jest ogromnym wsparciem dla przedstawicieli handlowych, którzy mogli bezpośrednio zapoznać się z wprowadzanymi do oferty, nowymi produktami. Liczymy, że szkolenia zaowocują szybkimi wdrożeniem systemów i pozyskaniem pierwszych zamówień. mówi Mariusz Pawlak, Dyrektor Sprzedaży SFS-Intec Polska.

ISO-Chemie rozwija, produkuje i dystrybuuje już od ponad 30 lat innowacyjne rozwiązania systemowe dla sprawdzonych i energooszczędnych uszczelnień budynków. Jako przodujące przedsiębiorstwo w obszarze techniki uszczelnień firma ISO-Chemie rozwinęła całe spektrum wydajnych produktów uszczelniających, które przyczyniają się do osiągnięcia pozytywnego bilansu energetycznego budynków.

Celem naszego szkolenia było zastosowanie wybranych produktów z portfolio firmy ISO-Chemie oraz pokazanie korzyści przy zastosowaniu naszych rozwiązań uszczelniających w porównaniu do produktów konkurencji. Wspólnie z naszym partnerem firmą MARCOPOL, która będzie dystrybutorem naszych produktów w Polsce omówiliśmy strategię wspólnego działania na rynku polskimmówi Caesar Lupak, Dyrektor Sprzedaży ISO-Chemie Polska.

Udostępnij to!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *