Specjalistyczny żywiczny uszczelniacz dekarski – TitaniumPRO

Pragniemy Państwu przedstawić kolejną nowość w naszej ofercie chemii dedykowanej dla branży budowlanej.

Specjalistyczny uszczelniacz dekarski – TitaniumPRO

To nowoczesna żywiczna masa uszczelniająca o bardzo dobrej przyczepności do podłoży metalowych, betonowych, kamiennych, drewna, szkła i powłok malarskich. Pozwala na aplikację pod wodą oraz w czasie intensywnych opadów, co umożliwia natychmiastową reperację uszkodzonych, przeciekających elementów. Jest trwale plastyczna, co umożliwia dokonywanie korekt na łączonych elementach oraz zabezpiecza przed powstawaniem rozszczelnień podczas pracy elementów składowych konstrukcji dachu.

Brak spływalności umożliwia uszczelnianie pionowe w temperaturze do +80°C. Spoina po utwardzeniu może być malowana, jest odporna na działanie wody oraz promieniowanie UV. Przy długotrwałym kontakcie z wodą i pod wpływem warunków atmosferycznych uszczelnienie może zmlecznieć, co nie wpływa na jakość uszczelnienia.

ZASTOSOWANIE

Przeznaczony jest do uszczelniania elementów obróbek blacharskich dachów, tarasów, kominów i włazów; miejsc przebić przez dachy i taras, napraw dachów pokrytych papą bitumiczną. Uszczelnianie miejsc osadzania świetlików i okien dachowych. Wykonywania połączeń blach falistych i trapezowych, płyt azbestowo-cementowych i płyt bitumicznych oraz połączeń między elementami fundamentów ścian i piwnic czy wypełniania szczelin dylatacyjnych dachów.

Pojemność: 300 ml
Czas obrabialności: ok 1 godzina
Temperatura stosowania: +5°C / +35°C
Odporność termiczna: -20°C / +90°C
Kolor: bezbarwny
Ilość szt. w opakowaniu: 12
Index: 31482

Zobacz w naszym katalogu www

Udostępnij to!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *