Rugby łączy !

,,Rugby łączy” ! Właśnie pod takim hasłem dnia 20.05. w Gdyni odbył się turniej rugby w którym rywalizowali uczniowie szkół podstawowych. Głównym sponsorem tego wydarzenia była firma MARCOPOL. 

Sport na świecie łączy wielu ludzi, a w naszych lokalnych warunkach łączy dzieci, rodziców oraz społeczność, kształtując wśród nich właściwe postawy takie jak: rywalizacja w duchu fair-play oraz aktywność fizyczna. MARCOPOL od wielu lat wspiera lokalne inicjatywy sportowe z udziałem dzieci i młodzieży. Nie inaczej było tym razem. Ufundowaliśmy nagrody, puchary oraz pamiątkowe medale dla najlepszych zespołów turnieju.

Z chęcią wspieramy lokalne inicjatywy o charakterze sportowym, zwłaszcza wśród najmłodszego pokolenia. To właśnie sport łączy ludzi, niezależnie od wyznania czy wieku.. Nasze społeczeństwo potrzebuje dziś wspólnego mianownika, czegoś z czym wszyscy się zgadzamy i jesteśmy gotowi o to wspólnie walczyć. Dlatego sport jest taki unikalny. Łączy  ludzi i sprawia, że wszyscy chcemy działać dla wspólnego dobramówi Zbigniew Piotrowski, Kierownik Marketingu MARCOPOL Sp. z o.o.

O tym, że ,,Rugby łączy” najlepiej świadczy ogromne zaangażowanie dzieci, zacięta rywalizacja i co najważniejsze uśmiech najmłodszych. Wierzymy, że dzięki wspieraniu takich inicjatyw wszystkich nas  połączy sport i pozytywne emocje.

Udostępnij to!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *