Pomoc dla podopiecznych schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce

Marcopol to marka, która łączy. Od 33 lat rozwijamy biznes swoich Klientów, dostarczając im wysokiej jakości elementy złączne.
Jednocześnie firma od wielu lat wspiera także szlachetne inicjatywy. Tym razem Marcopol znowu łączy serca, by pomóc potrzebującym zwierzętom ze Schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa.

Obecnie przebywa w nim około 300 psów i około 60 kotów, dlatego schronisko rozbudowuje się o kolejne kojce. Dzięki szybkiej decyzji Macieja Brzezińskiego, managera finansowego w Marcopol, firma dostarczyła do OTOZ Animals w Dąbrówce elementy złączne przeznaczone do budowy kolejnych domów dla zwierząt.

Mamy nadzieję, że dzięki naszej pomocy, schronisko szybciej się rozbuduje, zapewniając przytulne kojce dla psów i kotów na zbliżającą się zimę.

Jednocześnie informujemy, że OTOZ Animals w Dąbrówce poszukuje wolontariuszy, którzy zechcieliby wyprowadzać na spacery biedne psiaki. Jeśli jesteście chętni pomóc, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 607-540-557. Strona schroniska: http://schroniskodabrowka.pl/

Warto pomagać!

Udostępnij to!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *