Nowy sposób odbioru towaru z magazynu Marcopol w Chwaszczynie

Szanowni Państwo,
Filozofia działania Marcopolu opiera się na ciągłym zwiększaniu satysfakcji naszych Klientów. Szukamy takich rozwiązań, które przyniosą Państwu wymierne korzyści.

Po przeanalizowaniu procesu odbioru własnego zamówień z siedziby Marcopol Sp. z o.o. w Chwaszczynie chcielibyśmy zaproponować udoskonalone rozwiązanie, które wpłynie pozytywnie na dogodność i czas realizacji Państwa zleceń, tzn. uporządkuje i uprości proces odbioru, a także zwiększy jego płynność i skróci czas oczekiwania.

Co nowego proponujemy?

W celu bezpośredniego odebrania zamówienia z magazynu Marcopol w Chwaszczynie (zgodnie z uprzednią, wcześniejszą dyspozycją), Państwa upoważniony Odbiorca (kierowca/pracownik firmy spedycyjnej) otrzyma od nas informację sms, potwierdzającą gotowość do realizacji zamówienia stanowiącą jednocześnie zaproszenie do wjazdu do magazynu.

W przypadku wcześniejszego przybycia, podczas gdy zamówienie będzie w trakcie realizacji, wyznaczone zostały dedykowane miejsca parkingowe, które wskażą pracownicy ochrony Marcopol.

Od kiedy?

Nowy system odbioru zostanie wdrożony począwszy od dnia 3.04.2018 roku.
Z góry dziękujemy za przekazanie stosownej informacji osobom odpowiedzialnym w Państwa firmie za transport/spedycję.

W szczególności prosimy o podanie przy każdym zamówieniu komórkowego numeru kontaktowego do upoważnionego przez Państwa Odbiorcy, a także przekazanie informacji o ww. systemie powiadomienia o nowym systemie realizacji zamówienia tzn. wjazd do magazynu po otrzymaniu od nas smsa potwierdzającego.

Z poważaniem,

Zespół Marcopol

Udostępnij to!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *