MARCOPOL dla Szlachetnej Paczki!

„Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!” Z radością ogłaszamy, że firma MARCOPOL ponownie dołączyła do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. 

Zespół pracowników MARCOPOL-u z wielkim zaangażowaniem przyłączył się do zbiórki darów dla potrzebującej rodziny. W ciągu dwóch tygodniu udało się nam zebrać wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy o które prosiła rodzina, m.in.: artykuły spożywcze, artykuły  chemiczne, odzież oraz przybory szkolne dla najmłodszych członków rodziny. “Szlachetna Paczka” jest wspaniałą inicjatywą. W przyszłym roku z  pewnością zorganizujemy zbiórkę dla kolejnej grupy potrzebujących.

Wszyscy członkowie rodziny z Pucka nie kryli wzruszenia z okazanej przez pracowników firmy MARCOPOL pomocy.

Rodzina z niedowierzaniem patrzyła się jak wnosimy kolejne prezenty. Nie spodziewali się, że będzie ich tak dużo. Jest ona niezmiernie wdzięczna za tak ogromną pomoc od firmy MARCOPOL. Jest to niesamowite dla nich, że są ludzie, którzy bezinteresownie potrafią nieść pomoc obcym ludziom Jesteśmy przekonani, że ta pomoc jest dla nich nadzieją na lepsze jutromówią wolontariusze Szlachetnej Paczki.

W XV edycji SZLACHETNEJ PACZKI impuls do zmiany otrzymało ponad 20 700 rodzin, których odwiedziło ponad 10 000 wolontariuszy. Paczki przygotowało ponad 700 000 darczyńców.

Idea społecznej odpowiedzialności jest integralną częścią strategii naszej firmy. Tym samym udział w akcji Szlachetna Paczka potwierdza zaangażowanie MARCOPOL-u z zakresu realizacji działań odpowiedzialnego biznesu. Jednocześnie informujemy, ze nasze wsparcie dla najbardziej potrzebujących w tym roku przy okazji świątecznej pomocy nadal trwa i pomagamy uczestnicząc w wielu akcjach polegających na zbiórce żywności oraz funduszy dla rodzin z okolic Chwaszczyna.– mówi Karol Szymanowski, Specjalista ds. PR i Marketingu w MARCOPOL Sp. z o.o.

SZLACHETNA PACZKA jest projektem pomocy bezpośredniej, w którym Darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie. Adresy tych rodzin są pozyskiwane przez wolontariuszy, którzy działają lokalnie. Akcja ma charakter ogólnopolski i jak żadna inna pomoc charytatywna w Polsce łączy działania setek tysięcy osób. Tylko w 2014 roku Paczka połączyła niemal 1 000 000 Polaków!

Udostępnij to!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *