Przed nami 26. edycja Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy

Od 26 do 28 października będziemy obserwować ciekawą rywalizację młodych, zdolnych fachowców. Natomiast nasze produkty dedykowane branży dekarskiej staną się bohaterami tegorocznych Mistrzostw! Wszyscy zawodnicy będą korzystać podczas zawodów z produktów z naszej oferty elementów złącznych.

— Jako czołowy dostawca i producent produktów dedykowanych branży dekarskiej Marcopol bierze czynny udział w tym wydarzeniu. Nasze produkty będą wykorzystywane w poszczególnych konkurencjach Mistrzostw. W roli drugoplanowych bohaterów wystąpią, między innymi: wkręty do połączeń więźby dachowej typu HUS z łbem wpuszczanym lub HUP z łbem podkładkowym, wkręty hartowane do twardego drewna typu UHS. Oczywiście kibicujemy wszystkim drużynom, ale kciuki najmocniej trzymamy za reprezentację Polski! — komentuje Daniel Cyperling, Product Manager w firmie Marcopol.

„Mistrzostwa” to nie tylko konkurencje drużynowe. Na uczestników imprezy czeka wiele dodatkowych atrakcji, między innymi, bicie Rekordu Polski w kategorii: montaż okna dachowego na czas – zgodnie ze sztuką dekarską i zaleceniami producentów. Odbędą się także konkursy z nagrodami, quizy dekarskie, pokazy innowacyjnych rozwiązań proponowanych przez producentów, pokaz mody dekarskiej, a specjalnie dla fanów motoryzacji – wystawa samochodów dostawczych i ciężkiego sprzętu ułatwiającego pracę.

Wstęp na imprezę jest wolny.

Zachęcamy Wszystkich do udziału w tym emocjonującym wydarzeniu – do zobaczenia!

v__74c0 v__89f9

 

Udostępnij to!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *