Meble na miarę XXI wieku – liczy się ergonomia.

Branża meblarska przeżywa swój złoty okres. W rewolucyjnym tempie wdrażane są nowe, lepsze technologie wykorzystywane w produkcji mebli. W XXI wieku liczy się nie tylko piękny wygląd mebla, ale też łatwość użytkowania.

Ergonomia w meblarstwie ściśle łączy się z doborem odpowiednich elementów i technologii, które mają zapewniać ciche domykanie szafek, gwarancja dużego wysuwu szuflady, a także łatwość otwierania i podnoszenia drzwi szafki niezależenie od ich wielkości.

To niesamowite w jakim tempie rozwija się technika w branży meblarskiej. To, co kiedyś było luksusem dzisiaj stanowi podstawę konstrukcji wysokiej jakości mebli. Dlatego systematycznie uzupełniamy nasz asortyment skierowany do branży meblarskiej. Obserwując najnowsze trendy rozbudowujemy ofertę MARCOPOL oferując naszym partnerom produkty najwyższej jakości. Niedawno wprowadziliśmy 4 nowe okucia frontów. Ten z pozoru podstawowy element konstrukcji mebla zapewnia mu nowe możliwości użytkowania. W zależności od potrzeb specjaliści mogą dobrać okucia idealne do danego mebla znacząco podwyższając jego jakość i wygodę użytkowania — mówi Anna Grzech Product Manager MARCOPOL Sp. z o.o.

4 rozwiązania jeden cel – komfort użytkowania

Solidność wykonania, duża wytrzymałość i dbałość o ergonomię użytkowania to, oprócz designu, główne czynniki decydujące o jakości mebla. Okucia frontów to mały element, który warunkuje łatwość i intuicyjność późniejszego użytkowania szafek, dlatego dobór odpowiedniego okucia jest niezwykle istotny.

Okucie frontów składano – uchylne to gwarancja wysokiej wytrzymałości i bezpieczne użytkowanie nawet dużych, dwuczęściowych klap do około metra wysokości. Podnośnik unosi fronty i umożliwia ich regulację w płaszczyznach: góra-dół, prawo-lewo, przód-tył oraz modyfikację szerokości szczelin między frontami. Zminimalizowanie wielkości mechanizmu gwarantuje bezproblemowe otwieranie szafki.

Okucie frontów obrotowo – uchylne świetnie sprawdza się w szafkach na ciężki kuchenny sprzęt, gdzie potrzebny jest wygodny i pełny dostęp do przetrzymywanych akcesoriów. Produkt charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością i solidnością wykonania. Zapewnia wychylenie ponad korpus i podnoszenie klap wychylnych ponad wieniec szafki górnej. Oferowane przez firmę MARCOPOL okucie może być regulowane w trzech płaszczyznach. Mechanizm o takich samych właściwościach stosowany jest do ramek aluminiowych (w ofercie MARCOPOL okucie  frontów  obrotowo-uchylne do ramek aluminiowych).

Okucie frontów wysokiego podnoszenia umożliwia pionowe otwieranie klapy. Szafka otwiera się bez trudu, zatrzymuje się w każdej, żądanej pozycji, zamyka się delikatnie i cicho. Oferowane przez firmę MARCOPOL okucie może być regulowane w trzech płaszczyznach.

Udostępnij to!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *