MARCOPOL z tytułem Laur Przedsiębiorcy 2015!

Kartuski Powiatowy Laur Przedsiębiorcy 2015 dla firmy MARCOPOL! Nasza spółka została wyróżniona w konkursie, organizowanym przez powiatowy oddział Pracodawców Pomorza i Fundację Kaszubskie Kamienie.

Tytuł ,,Kartuskiego Powiatowego Lauru Przedsiębiorcy Roku 2015” przyznawany jest przez kapitułę konkursową firmie przyjaznej pracownikom i otoczeniu w którym działa oraz mającej korzystny wpływ na rozwój gospodarczy powiatu kartuskiego.

Przyznana nagroda jest potwierdzeniem, że MARCOPOL przyczynia się do rozwoju lokalnego rynku pracy, a także dba o przyjazne warunki dla swoich pracowników. Ponad 30-letnie doświadczenie spółki sprawia, że jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym pracodawcą, a osiągnięcie rynkowych sukcesów nie byłoby możliwe bez wkładu i zaangażowania grona naszych specjalistów, których ambicje zawodowe staramy się spełniać, dbając o ich rozwój i zadowolenie.

W gali, która odbyła się w Kartuzach uczestniczyli przedsiębiorcy z regionu oraz przedstawiciele władz państwowych i samorządowych.

 

Udostępnij to!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *