MARCOPOL wśród najlepszych pomorskich firm

Firma MARCOPOL znalazła się wśród najlepszych pomorskich firm i została nominowana w kategorii Biznes do tytułu Firma Roku 2015 w plebiscycie ,,Pomorskie Sztormy”. Znalezienie się naszej firmy wśród najlepszych przedsiębiorstw Pomorza świadczy o jej silnej pozycji rynkowej i znaczącym wpływie na rozwój gospodarczy regionu.

Finałowa gala ,,Pomorskich Sztormów” odbyła się 08.03.2016 r. w Teatrze Muzycznym w Gdyni, gdzie poznaliśmy laureatów plebiscytu organizowanego przez „Gazetę Wyborczą Trójmiasto” i Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego.

Laureatów i nominowanych w poszczególnych kategoriach wybrały specjalne kapituły plebiscytu, w skład których wchodzili niezależni eksperci, przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego oraz dziennikarze Gazety Wyborczej.

Firmą Roku 2015 zostały ex-aequo: Zarząd Morskiego Portu Gdańsk i Zarząd Morskiego Portu Gdynia.

Jesteśmy dumni, że nasza firma została doceniona i znalazła  się w gronie najaktywniejszych przedsiębiorstw w regionie. Ponad 30-letnie doświadczenie spółki sprawia, że jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym pracodawcą. Chciałbym podkreślić, że osiągnięcie rynkowych sukcesów nie byłoby możliwe bez wkładu i zaangażowania grona naszych pracowników, którzy każdego dnia dbają by MARCOPOL stał się silną marką o zasięgu nie tylko ogólnopolskim, ale i europejskimmówi Zbigniew Piotrowski, Kierownik Marketingu w MARCOPOL Sp. z o.o.

Nagrody w 9 kategoriach przyznane zostały przedstawicielom pomorskiego biznesu, sportu i kultury.

Udostępnij to!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *