MARCOPOL Superperłą Kaszub

Z dumą informujemy, że firma MARCOPOL Sp. z o.o. Producent Śrub została uhonorowana nagrodą ,,Superperła Kaszub”, przyznawaną przez Starostę Powiatu Kartuskiego. Przyznany spółce tytuł potwierdza znaczący wpływ firmy MARCOPOL na rozwój gospodarczy regionu, a także upowszechnianie dobrych praktyk w biznesie.

Podczas gali, która odbyła się 5 lutego w Kartuzach uhonorowani zostali przedsiębiorcy  i osoby aktywnie działające dla dobra powiatu. Uzasadnieniem wręczonej Prezesowi MARCOPOL Jerzemu Brzezińskiemu nagrody jest nowoczesny wizerunek przedsiębiorstwa, profesjonalny management, dbałość o wysoka jakość marki, a także wspieranie wielu inicjatyw społecznych.

„Nagroda Super Perła Kaszub jest dla nas szczególnym wyróżnieniem. To także zobowiązanie do dalszego rozwoju, dawania przykładu i bycia wzorem do naśladowania. Jestem przekonany, że podołamy temu zadaniu, ponieważ o sile firmy MARCOPOL stanowią kompetentni i zaangażowani ludzie, którzy każdego dnia wpływają na rozwój naszego przedsiębiorstwa. Razem dajemy przykład zdrowej, silnej i grającej fair w biznesie firmymówi Jerzy Brzeziński, Prezes Zarządu MARCOPOL Sp. z o.o. Producent Śrub.


Udostępnij to!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *