Marcopol Sp. z o.o. po raz kolejny wyróżniony w konkursie Pomorski Pracodawca Roku 2017

pomorski pracodawca roku 2017

W dniu 26 stycznia 2018 roku podczas uroczystej Gali „Pracodawców Pomorza” odbywającej się w gdańskiej Amber Expo, Marcopol Sp. z o.o. otrzymał wyróżnienie w konkursie Pomorskiego Pracodawcy Roku 2017 w kategorii przedsiębiorstw zatrudniających powyżej 250 pracowników. Nagrodę w imieniu firmy odebrała Pani Kinga Stawicka, pełniąca w spółce obowiązki Dyrektor Sprzedaży Krajowej.

Pracodawcy Pomorza - Pracodawca Roku 2017 Marcopol
Konkurs Pomorskiego Pracodawcy Roku skierowany jest do pomorskich firm, mających znaczący udział w rozwoju gospodarczym kraju i regionu, których działania upowszechniają praktyki społecznej odpowiedzialności biznesu, będąc przy tym organizatorami miejsc pracy przyjaznych pracownikom.

Wyróżnienie w konkursie Pomorski Pracodawca Roku 2017 to ważna nagroda, gdyż określa nasze miejsce w gronie pomorskich pracodawców i potwierdza właściwy dla mnie trend rozwoju firmy – mówi Piotr Pierowicz, Dyrektor Zarządzający Marcopol Sp. z o.o.

Warto dodać, że Jury Konkursu „Pomorski Pracodawca Pomorza” po raz drugi wysoko doceniło nie tylko kryteria biznesowe, ale także nasze zaangażowanie w upowszechnianie społecznej odpowiedzialności biznesu, która dzisiaj jest niezwykle ważna. Przy okazji chciałbym podziękować całemu Zespołowi Marcopol za pracę i zmiany, które wdrożyliśmy w ostatnich latach. Firma to ludzie, którzy decydują o tym czy jesteś dobry – podsumowuje Dyrektor Pierowicz.

Jeżeli mowa o samym konkursie, nagrody były przyznawane w trzech kategoriach: przedsiębiorstwa małe – zatrudniające do 50 pracowników, średnie – od 51 do 250 i duże powyżej 250 zatrudnionych pracowników. Poza Marcopolem sp. z. o. o. nagrody otrzymały również następujące przedsiębiorstwa: m.in. Ergo Hestia, LPP, Izohan czy Netz.

Konkurencja była silna, dlatego jest nam niezmiernie miło, że to akurat nasza firma otrzymała to bardzo ważne wyróżnienie – dodaje Kinga Stawicka Dyrektor Sprzedaży Krajowej. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratuluję i mam nadzieję, że będzie nam dane spotkać się jeszcze nie raz w tak znamienitym gronie, być może przy okazji kolejnych wydarzeń tego typu – dodaje Dyrektor Stawicka.

Ponadto Galę swoją obecnością zaszczyciły znane osobistości takie jak profesor Jerzy Stuhr, wicepremier Jarosław Gowin, wiceminister infrastruktury Kazimierz Smoliński, marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk, czy wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz.

Marcopol sp. z o.o. to wiodący producent i dostawca elementów złącznych dla wielu gałęzi przemysłu w Polsce i na całym świecie. Firma posiada 12 oddziałów w Polsce oraz 4 filie zagraniczne. Dostarcza swoje produkty dla wielu branż: od przemysłu meblarskiego po stoczniowy. Dzięki wykorzy­staniu nowoczesnych systemów zarządzania pomaga swoim klientom zmniejszać koszty zamawiania, obsługi i magazynowania. Jest firmą rodzinną zatrudniającą ponad 500 osób.

Marcopol - Pracodawcy Pomorza 2017 - Kinga Stawicka
Na zdjęciu stoją (od lewej): Jerzy Jerkiewicz – Prezes Zarządu Pracodawców Pomorza, Prezydent Konfederacji Lewiatan Henryka Bochniarz, Dyrektor Sprzedaży Krajowej Marcopol sp. z o.o.  Kinga Stawicka.

Udostępnij to!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *