Marcopol Running Team

Z dumą i zadowoleniem pragniemy poinformować, iż pracownicy naszej firmy wzięli udział w gdyńskim Biegu Europejskim z PKO Bankiem Polskim, który odbył się dnia 09.05. Naszą drużynę stanowili: Aleksandra Nadolska, Agnieszka Chabik, Piotr Cyman, Artur Dargacz, Daniel Cyperling i Leszek Olszewski, którzy dzielnie pokonali 10-kilometrową trasę.

Bieg Europejski to drugie tegoroczne wydarzenie zaliczane do prestiżowego cyklu PKO Grand Prix Gdynia.

Biegacze Marcopol Running Team wystartowali w biegu na 10 km. Trasa biegu głównego przebiegała przez: Skwer Kościuszki na wysokości ORP „Błyskawica”, Skwer Kościuszki- aleja Jana Pawła II – Jerzego Waszyngtona – Św. Piotra – Tadeusza Wendy – Polska – Janka Wiśniewskiego – Jana z Kolna – Tadeusza Wendy – Portowa – Plac Kaszubski – Świętojańska – Józefa Piłsudskiego – Bulwar Nadmorski – aleja Jana Pawła II – Skwer Kościuszki. Zawodnicy finiszowali na mecie zlokalizowanej w tym samym miejscu co start. Wśród ponad 5 tys. biegaczy z całej Polski nasi zawodnicy wyróżniali się specjalnie przygotowanymi koszulkami z logiem firmy. Wszyscy biegacze Marcopol Running Team dumnie ukończyli Bieg Europejski.

Tym samym nasz sportowy sukces był dla nas niezmiernie ważny tym bardziej, że niektórzy z naszych pracowników brali udział w biegu na takim dystansie po raz pierwszy. Cieszy fakt, że nasz zespół podszedł z ogromnym zapałem i entuzjazmem do przygotowań do biegu. Udział we wszelkiego rodzaju inicjatywach takich jak Bieg Europejski pokazuje, że poza codzienną pracą i obowiązkami znajdujemy czas by łączyć się we wspólnym celu i stawać przed nowymi wyzwaniami.

Udostępnij to!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *