MARCOPOL partnerem VII Kongresu Stolarki Polskiej

W dniach 19-20 maja 2016 r. odbędzie się VII Kongres Stolarki Polskiej zorganizowany przez Związek Polskie Okna i Drzwi. Firma MARCOPOL aktywnie uczestnicząc w branży budowlanej i wspierając inicjatywy służące prężnemu jej funkcjonowaniu, została Partnerem Wspierającym tego wydarzenia.

Z dumą śledzimy ten rozwój i uważnie wsłuchujemy się w potrzeby wymagającego Klienta. Od 2015 roku jesteśmy aktywnym członkiem Związku Polskie Okna i Drzwi, szybko zostaliśmy docenieni i wyróżnieni certyfikatem firmy rekomendowanej. Co roku uczestniczymy w Kongresach Stolarki Polskiej zdobywając nową wiedzę i zgłębiając oczekiwania branży. mówi Daniel Cyperling, Product Manager w firmie MARCOPOL.

Wysokiej jakości elementy złączne to niezwykle ważne komponenty nowoczesnych wyrobów stolarki budowlanej. Są one istotną częścią zarówno okien i drzwi, jak i bram garażowych. Od ponad 30 lat firma MARCOPOL, będąc wiodącym dostawcą i producentem elementów złącznych w Polsce, dostarcza produkty wysokiej jakości dla wielu gałęzi przemysłu. W związku z tym spółki nie mogło zabraknąć na tym ważnym wydarzeniu dla całej branży stolarki okienno-drzwiowej.

Firma MARCOPOL doskonale rozumie istotę słowa „łączyć”. Dlatego też aktywnie uczestniczy w inicjatywach Związku POiD służących integracji rodzimej branży stolarki budowlanej. Należy do nich VII Kongres Stolarki Polskiej, który firma wspiera w charakterze Partnera Wspierającego. MARCOPOL to marka, z którą łączy nas dobra współpraca – mówi Paweł Wróblewski, Dyrektor Związku Polskie Okna i Drzwi.

W tym roku VII Kongres Stolarki Polskiej w Hotelu Warszawianka w Jachrance k. Warszawy. To największe tego typu wydarzenie skierowane do producentów, dystrybutorów i dostawców związanych z branżą stolarki budowlanej. Co roku bierze w nim udział ok. 400 osób.

 

Do zobaczenia!

Udostępnij to!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *