MARCOPOL nagradza laureatów ,,Mebel Marzeń 2016″

Dnia 09.03.2016 r. podczas Targów Meble Polska w Poznaniu odbyła się gala wręczenia nagród konkursu ,,Spełnij dziecięce marzenia”, finalizującego projekt ,,Mebel Marzeń 2016”, którego partnerem strategicznym była firma MARCOPOL.

Podczas gali wyróżniono 10 prac, których autorami byli młodzi projektanci. Jednym z fundatorów nagród była firma MARCOPOL, od wielu lat partner branży meblarskiej i czołowy dostawca elementów złącznych dla tej gałęzi przemysłu.

doc00821320160310132359_001

Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy objąć patronatem tak świetną inicjatywę jaką jest projekt ,,Mebel Marzeń”. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pomysłowości, innowacyjności i wysokiego poziomu nagrodzonych prac. Nasz udział w projekcie ma niebagatelne znaczenie, bowiem dzięki temu mogliśmy wesprzeć i zmotywować młodych studentów, projektantów czy architektów w ich rozwoju. Wierzymy, że ich kreatywność jest ogromnym wyznacznikiem dla dalszego rozwoju branży meblarskiej w Polsce – mówi Anna Grzech, Product Manager w firmie MARCOPOL Sp. z o.o.

Projekty zostały zaprezentowane w tegorocznej edycji „KSIĘGI TRENDÓW”. Organizatorami konkursu były prestiżowe w branży meblarskiej: wydawnictwo meble.pl oraz portal biznes.meble.pl .

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z Gali wręczenia nagród podczas Targów Meble Polska (Poznań,09.03.2016 r.):

Udostępnij to!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *