MARCOPOL na Targach BUDMA 2016

W dniach od 2 do 5.02. w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2016. Jednym z głównych wystawców podczas tegorocznej imprezy wystawienniczej była firma MARCOPOL, która na swoim 120-metrowym stoisku zaprezentowała szerokie portfolio produktów i nowości z oferty dedykowanej dla specjalistów z branży.

BUDMA to najważniejsza impreza targowa branży budowlanej  w Europie Środkowo – Wschodniej. W tym roku targi BUDMA odwiedziło prawie 50 000 profesjonalistów z 45 krajów. Swoją ofertę prezentowały najważniejsze firmy z Polski oraz wielu krajów europejskich.  Na wystawie nie mogło zabraknąć firmy MARCOPOL, dla której BUDMA była doskonałą okazją do przedstawienia oferty skierowanej do branży budowlanej oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

W tym roku firma MARCOPOL zaprezentowała m.in. kompleksową ofertę skierowaną do branży okiennej w tym: program wkrętów do produkcji okien i drzwi, systemy ciepłego montażu oraz uszczelnień montażowych stolarki otworowej, elementy złączne dla konstrukcji drewnianych, szeroki asortyment chemii budowlanej TitaniumPRO oraz pozostałe techniki zamocowań dla budownictwa.

Targi BUDMA to najważniejsza impreza w naszym tegorocznym kalendarzu. To doskonała okazja do komunikacji z rynkiem i Klientami. Dzięki temu mogliśmy zaprezentować swoje nowości, przedstawić Klientom co istotnego wyróżnia naszą ofertę oraz przekonać dlaczego warto z nami współpracować. Liczba Klientów, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas tej wystawy potwierdza, że tego rodzaju imprezy są ważne i cieszą się zainteresowaniem branży. Jestem przekonany, że na tegorocznej wystawie nasi klienci znaleźli produkty odpowiadające ich potrzebom – mówi Janusz Kabała, Dyrektor Działu Rozwoju Produktów w MARCOPOL Sp. z o.o.

Czas spędzony wspólnie z firmą MARCOPOL przybyłym gościom umilali m.in. Mistrzowie Polski w pokazie barmańskim Flair, iluzjonista Przemysław Lieske (półfinalista programu Mam Talent) oraz hostessy w strojach Star Wars. Można było również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w budce fotograficznej.

Firma MARCOPOL pragnie podziękować wszystkim partnerom handlowym i naszym gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością na targach BUDMA 2016. Mamy nadzieję, że wspólne rozmowy oraz zaprezentowane na targach nowości w naszej ofercie pozwolą Państwu jeszcze bardziej czerpać korzyści ze wspólnej współpracy.

Udostępnij to!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *