MARCOPOL Grand Prix na torze w Łodzi

Co to były za emocje! Wspaniałe ściganie naszych handlowców w ramach MARCOPOL Grand Prix zakończyło się sukcesem Zachodu, którego kierowcy okazali się najlepsi na torze kartingowym Racing Center w Łodzi.

Drużyna Zachodu pod przewodnictwem Kingi Stawickiej (Regionalny Dyrektor Sprzedaży) po raz kolejny potwierdziła, że na zarówno na boisku piłkarskim, jak i na torze jest lepsza od drużyny Wschodu. Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo, bowiem podopieczni Piotra Czerczuka (Regionalny Dyrektor Sprzedaży) walczyli dzielnie do samego końca. Od początku wszyscy zawodnicy słuchali rad profesjonalistów, opiekujących się torem i z ogromnym zaangażowaniem podeszli do kolejnych serii wyścigu. Przez długi czas na prowadzeniu widniało nazwisko Sebastiana Jakubowskiego (Zachód) i wydawało się, że to on zdobędzie tytuł najlepszego kierowcy MARCOPOL Grand Prix. W jednym z ostatnich wyścigów wyprzedził go jednak Michał Batko (Zachód). Najszybszą kobietą okazała się zaciekle walcząca Kinga Stawicka (Zachód – Regionalny Dyrektor Sprzedaży), która w bezpośrednim pojedynku 1 vs 1 okazała się także lepsza od P. Czerczuka. Trzecie miejsce na podium zajął Dominik Derdziak (Poznań). Wyróżniona została także Agnieszka Chabik (Zachód), która okazała się zawodniczką, która dokonała największego progresu w swoich rezultatach, biorąc pod uwagę kolejne wyścigi.

Pisk opon, ostre zakręty, wysoka prędkość, a przede wszystkim emocje i walka do samego końca. To właśnie te obrazki zapadną nam w pamięci na bardzo długo. Największy tor kartingowy w Łodzi był świetnym miejscem na tego typu spotkania, dlatego abstrahując od uzyskanych na torze wyników z dumą możemy powiedzieć: wszyscy osiągnęliśmy cel! Po raz kolejny pokazaliśmy, że MARCOPOL to marka, która łączy.

 

 

Udostępnij to!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *