MARCOPOL członkiem Pracodawców Pomorza

Jesteśmy członkiem największej organizacji pracodawców na Pomorzu. „Pracodawcy Pomorza” to organizacja skupiająca firmy, które chcą mieć wpływ na efektywny i odpowiedzialny rozwój regionu zgodny z regułami etyki. Członkowie kreują właściwe postawy w relacji pracodawca — pracownik i wspierają działalność społeczną — to podejście jest szczególnie bliskie również naszym kluczowym wartościom.

MARCOPOL od początku istnienia kładzie nacisk na rozwój w oparciu o wartości. Rozwijając, jakość produkcji niezapominany o bezpieczeństwie. Budując zespół pamiętamy o tworzeniu optymalnych warunków pracy i rozwoju. „Pracodawcy Pomorza” to kolejny krok. Chcemy być aktywnym członkiem organizacji i wspólnie z innymi zaangażowanymi firmami bronić interesów pracodawców i pracowników.

„Pracodawcy Pomorza” zrzeszają blisko 800 firm o różnym profilu działalności. Członkami organizacji są zarówno mikroprzedsiębiorstwa jak i wielkie koncerny. Organizacja ma wpływ na kreowanie prawa oraz strategicznych dokumentów polityk regionalnych i krajowych. Liczni członkowie organizacji zostali wyróżnieni odznaczeniami państwowymi za działalność społeczną.

Udostępnij to!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *