Marcopol – Od 1985 zawsze blisko technologii

Idziemy z duchem czasu. Od 31 lat jesteśmy blisko Klienta. Od początku istnienia inwestujemy w rozwój technologiczny produkcji oraz w wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Technologie, z których korzystamy są takie jak nasza firma – niezawodne, odpowiednio skalibrowane i to one sprawiają, że dostarczamy produkty najwyższej jakości. 

Nadrzędny cel firmy MARCOPOL to dbałość o najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Potwierdzają to otrzymane certyfikaty ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, FSC oraz certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji. Firma od początków swojego istnienia stawia na rozwój oferty produktowej oraz bezpieczeństwo w biznesie. Nasze produkty spełniają wymagania norm międzynarodowych i aprobat technicznych. Posiadają krajowe i europejskie oznaczenia zgodności z normami bezpieczeństwa, między innymi CE i ETA.

Stale inwestujemy w rozwój, dlatego w tym roku doposażyliśmy Dział Kontroli Jakości o nowe urządzenia pomiarowe, w tym maszyny optyczne, gwarantujące 100% kontrolę parametrów produktu w każdej sztuce wyrobu.

Wierzymy, że w naszej działalności nie ma przypadków.

MARCOPOL to nie tylko urządzenia i asortyment, to także zespół ekspertów. Dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży jesteśmy blisko naszych Klientów zapewniając im fachowe doradztwo na miejscu. Posiadamy sieć wykwalifikowanych przedstawicieli handlowych, biura terenowe w całym kraju i oddziały na Litwie, w Estonii i w Obwodzie Kaliningradzkim. Produkty firmy są eksportowane do 30 krajów, w tym do Rosji, Niemiec, Ukrainy, Białorusi i krajów skandynawskich. Nasza misja to pełne wsparcie Klientów, realizujemy dzięki naszej ofercie wartości obudowujących produkt. Nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i rozwiązania dedykowane — spełniające indywidualne potrzeby danej branży.

Udostępnij to!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *