Kongres Stolarki z udziałem Marcopolu!

VI Kongres Stolarki Polskiej zakończony ! Firma MARCOPOL była partnerem wspierającym tego wydarzenia. Szósta edycja, która odbyła się w dniach 21-22 maja przyciągnęła rekordową liczbę uczestników i gości. 

Kongres Stolarki Polskiej to największe wydarzenie w branży stolarki budowlanej. Stąd zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem firm i ludzi z branży, W tym roku w Kongresie udział wzięło ponad 350 osób. Rangę podniosła obecność Wicepremiera i Ministra Gospodarki – Janusza Piechocińskiego, który wraz ze swoim resortem objął patronat honorowy nad wydarzeniem.

Podczas merytorycznych dyskusji z przedstawicielami największych firm z branży dyskutowano m.in. o skuteczności prowadzenia biznesu. Architekci podkreślili rolę wymagań stawianych dla architektury przyszłości w budownictwie. Zwieńczeniem VI Kongresu Stolarki Polskiej było przemówienie Janusza Komurkiewicza, Prezesa Związku Polskie Okna i Drzwi, który podsumował wydarzenia i sformułował kierunki dla dalszego rozwoju branży stolarki budowlanej.

MARCOPOL jako producent elementów złącznych także dla budownictwa był także partnerem największego wydarzenia dla tej branży. Wśród produktów firmy dedykowanych dla branży budowlanej są m.in. rozwiązania przeznaczone do produkcji i montażu stolarki budowlanej, konstrukcji stalowych i drewnianych oraz pokryć dachów i ścian.

Udostępnij to!

1 thought on “Kongres Stolarki z udziałem Marcopolu!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *