Targi FURNICA 2016

Trwają Międzynarodowe Targi  Komponentów do Produkcji Mebli – FURNICA 2016.  Nie mogło nas tam zabraknąć! Nasz ekspert Sebastian Jakubowski wygłasza prezentację pt. „Technologia dla konkurencyjności. Produkt jako efekt innowacyjnych technologii i procesów”.

Ogólnopolski Kongres Meblarski, zorganizowany przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli to element obchodów jubileuszu 20-lecia OIGPM. Imprezę swoją obecnością uświetnił wicepremier, minister rozwoju Mateusz Morawiecki.

Hasło Kongresu brzmi: Polskie Meble – Konkurencyjna Polska.mówi Sebastian Jakubowski Właśnie w tym kontekście w trakcie prezentacji opowiadam o czynnikach, które dzisiaj mają kluczowy wpływ na decyzje zakupowe współczesnego Klienta. Z naszego doświadczenia wynika, że są nimi jakość i bezpieczeństwo produktu, oferta usług dodatkowych i dedykowane rozwiązania, nie pomijając przy tym ważności zaufania, wiedzy i doświadczenia rynkowego wyjaśnia Jakubowski.

Jesteśmy dumni, że jako Partner Strategiczny OIGPM mogliśmy zaakcentować po raz kolejny nasz silny wkład w rozwój branży oraz podzielić się naszymi doświadczeniami podczas wystąpienia. Do zobaczenia za rok!

 

6 5 4 2 1

 

 

Udostępnij to!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *