Dress-code w naszej firmie

Firmy, które myślą o budowaniu jednolitego i profesjonalnego wizerunku muszą zadbać nie tylko o wiedzę i kompetencje swoich pracowników, ale także o to, jak wyglądają. Dotyczy to szczególnie pracowników, którzy na co dzień mają w szczególny sposób do czynienia przez kontakt bezpośredni z Klientem.

Nie ma co ukrywać, że przede wszystkim nasz wygląd pokazuje nasze zaangażowanie w prowadzenie biznesu oraz, co ważne nasz szacunek do klienta. Odpowiedni ubiór buduje profesjonalny wizerunek pracownika i  co za tym idzie całej firmy, a jak wiadomo każdy chce współpracować z profesjonalistami. Z tego powodu, zasady ubioru wprowadzają już nie tylko duże korporacje, ale także mniejsze firmy, które chcą budować spójny wizerunek.

 IMG_8045

Takie myśli i kreowanie pozytywnego wizerunku przyświecają również naszej wewnętrznej polityce. Dlatego  nasi pracownicy, którzy na co dzień reprezentują MARCOPOL w kontaktach handlowych zostali zaopatrzeni w koszule firmowe. Nowe ubrania dla naszej kadry są kolejnym elementem budowy wizerunku firmy oraz  relacji z Klientami oraz partnerami biznesowymi.

 

 

 

Udostępnij to!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *