Cecha MRP nowym znakiem jakości firmy MARCOPOL

Własne oznakowanie jakości — MRP — udowadnia i podkreśla jak ważną rolę w procesie produkcji oferowanych elementów złącznych w firmie MARCOPOL odgrywa bezpieczeństwo produktu. MRP to pełna odpowiedzialność za produkt, zgodność z normą ISO9001 oraz zapewnienie 100% jakości i bezpieczeństwa w każdej sztuce wyrobu.

Nadrzędny cel firmy MARCOPOL to dbałość o najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Potwierdzają to otrzymane certyfikaty ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 oraz certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji. Firma od początków swojego istnienia stawia na rozwój oferty produktowej oraz bezpieczeństwo w biznesie. Podejmowane do tej pory działania: zachowanie najwyższych standardów jakości produkcji, regularne unowocześnianie parku maszynowego i słuchanie potrzeb klientów sprawiły, że dzisiaj MARCOPOL jest czołowym producentem elementów złącznych i zaufanym partnerem wielu światowych marek. Kolejnym krokiem rozwoju jest wprowadzenie cechy MRP.
Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę w zdobywaniu zaufania klientów odgrywa bezpieczeństwo naszych produktów i usług. Odpowiedzialność, gwarancja jakości, dostarczanie bezpiecznych produktów i partnerstwo dają korzyści naszym klientom, ale są też bardzo cenne dla nas. Pozwalają nam zdobywać nowe doświadczenie, poszerzać wiedzę i doskonalić usługi. Czynią naszą pracę bardziej efektywną. Dzięki temu mamy pewność, że przygotowaliśmy rozwiązania idealnie pasujące do potrzeb i oczekiwań naszego klienta, a jego pracownicy są przygotowani do skutecznego wykorzystania efektu naszej pracy – mówi Piotr Pierowicz, Dyrektor Zarządzający MARCOPOL Sp. z o.o.

Bezpieczeństwo + Jakość = MRP

Dzięki zastosowaniu maszyn optycznych w procesie sortowania technolodzy i specjaliści MARCOPOL gwarantują precyzję pomiarów każdego wyrobu z dokładnością do 0,001 mm. Uzyskiwany w ten sposób rezultat jest nieosiągalny przy zastosowaniu standardowego badania na niewielkiej, statystycznej próbce wyrobów z całej partii. Do tej pory cechą MRP zostały oznakowane najnowsze wkręty i śruby z oferty MARCOPOL. Produkty posiadają stosowną cechę na łbie, która umożliwia ich identyfikację nawet po zakończonym montażu.

Wprowadzenie oznaczenia bezpieczeństwa — MRP to kolejny krok w przyszłość. Z dumą podpisujemy się pod naszymi produktami, bo gwarantujemy ich jakość i bezpieczeństwo. Małe elementy w dużym biznesie wiele znaczą. Pomimo ich niewielkiego udziału stanowią o jakości produktów i bezpieczeństwie biznesu naszych Klientów. Bezpieczne produkty chcemy dostarczać w jak najkrótszym czasie, przy ponad standardowym serwisie. Naszą ofertę produktów obudowujemy pakietem usług dodatkowych, które tworzą dodatkową wartość dla naszych Klientów. – P. Pierowicza

Wszystkie produkty firmy spełniają wymagania norm międzynarodowych i aprobat technicznych. Posiadają krajowe i europejskie oznaczenia zgodności z normami bezpieczeństwa, między innymi CE i ETA.

Udostępnij to!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *