Akademia Handlowca

,,W moich snach wciąż Warszawa..” – pewnie wielu obecnych podczas ,,Akademii Handlowca” w stolicy nuci słowa piosenki zespołu Lady Pank. Nie ma co się dziwić, bo w warszawskim Teatrze Syrena naprawdę się działo, a nabyta wiedza w przypadku naszych handlowców z pewnością nie pójdzie w las.

Tematyka emocji w prezentacji oferty, techniki obrony cenowej, samoplanowania własnych wyników sprzedaży czy znajdowania w sobie zasobu motywacji, prowadzona przez wybitnych specjalistów spotkała się z dużym zainteresowaniem zwycięzców naszego konkursu.

Było to możliwe dzięki udziale BH w challengu trwającym przez dwa miesiące, polegającym na realizacji targetu. Do udziału w warszawskiej Akademii Handlowca zakwalifikowały się cztery najlepsze BH, które do udziału w konferencji kwalifikowały swoich 2 najlepszych PH. Jeszcze raz pragniemy przypomnieć naszych laureatów:

 

I miejsce (VIP) BH Białystok

Janusz Szliserman

Krzysztof Czajkowski

Jakub Wysocki

II miejsce (GOLD) BH Bydgoszcz

Dariusz Giersz

Bartosz Ożdżyński

Wojciech Pruszyński

III miejsce (GOLD) BH Katowice

Janusz Wabik

Marcin Pawliński

Artur Łyźniak

IV miejsce (GOLD) BH Poznań

Dominik Derdziak

Maciej Wtorek

Robert Kośmider

Serdecznie dziękujemy wszystkim BH za udział w Konkursie i obecność w Warszawie! Wierzymy, że dzięki temu wykształcili oni w sobie, bądź umocnili cechy niezwykle istotne dla ich codziennej pracy 🙂 Powodzenia !

Udostępnij to!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *