31. urodziny firmy MARCOPOL!

Dzień 15.02. to szczególna data w historii spółki MARCOPOL Sp. z o.o. Producent Śrub. W tym roku świętujemy bowiem 31. urodziny naszej firmy.

Kiedy 15 lutego 1985 roku firma pojawiła się na rynku (jeszcze jako Zakład Produkcji Śrub), dysponowała zaledwie kilkoma maszynami, zatrudniała niewielką grupę osób, produkowała kilka rodzajów wkrętów i nity do metrówek.

Po 31 latach ciężkiej pracy MARCOPOL stał się nowoczesną firmą z szeroko rozbudowaną siecią sprzedaży i mocną pozycją nie tylko na rynku krajowym, ale i europejskim. Zatrudniamy 400 osób, mamy magazyny o powierzchni 10 660 m2 i własną flotę transportową, dysponujemy ponad 30 000 miejsc paletowych i oferujemy ponad 20 000 produktów z ponad 40 grup asortymentowych dostosowanych do branży budowlanej, meblowej, elektrotechnicznej, motoryzacyjnej.

Zaufanie, jakim obdarzają nas klienci, motywuje nas do działania i systematycznego rozwoju. Poszerzamy asortyment, unowocześniamy technologie produkcji i jakości, rozwijamy zaplecze magazynowe, usprawniamy logistykę. Wszystko po to, by zwiększać swoją konkurencyjność na rynku i budować markę o najwyższych standardach.

Korzystając z okazji pragniemy podziękować wszystkim Klientom firmy, kontrahentom i pracownikom którzy byli z nami w ciągu tych 31 lat i w znaczący sposób przyczyniają się do obecnej pozycji rynkowej MARCOPOL-u.

Udostępnij to!

Odpowiedz

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *